Leadership Conference Individual Award Winners

Published January 15, 2021

Alumnus Awards

Commissioner of the Year Award

Daniel J. Tierney, Theta-Nu, Ashland University
Communications Commission

Commission Member of the Year Award

Tyler Q. Miller, Beta-Psi, University of Washington
Communications Commission

District Grand Master of the Year Award

Brandon Y. Leung, Gamma-Upsilon, Rutgers, The State University of New Jersey
Chapter/District Serving: New Jersey
Philip Burns, Beta-Mu, University of Minnesota-Twin Cities
Chapter/District Serving: Rocky Mountain

Assistant District Grand Master of the Year Award

Brennan M. Miller, Sigma-Rho, Southern Illinois University Edwardsville
Chapter/District Serving: Louisiana

Alumnus Advisor of the Year Award

Andrew S. Pena, Epsilon-Eta, Bowling Green State University
Chapter/District Serving: Epsilon-Eta, Bowling Green State University

John M. P. Manta, Gamma-Tau, University of Colorado Boulder
Chapter/District Serving: Gamma-Tau, University of Colorado Boulder

Assistant Alumnus Advisor of the Year Award

Richard A. Henry, Theta-Nu, Ashland University
Chapter/District Serving: Theta-Nu, Ashland University

Outstanding District Grand Master Award

Christopher P. Suttmeier, Tau-Chi, Fairleigh Dickinson University
Chapter/District Serving: Boston
Adam Zaher, Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Chapter/District Serving: Downtown & Staten Island NYC
Michael A. Vasquez, Jr., Xi-Omega, Idaho State University
Chapter/District Serving: Idaho/Montana
Ryan T. Bosse, Theta-Xi, Trine University
Chapter/District Serving: Indiana Illinois
Blake M. Baxter, Mu-Delta, University of California, Irvine
Chapter/District Serving: Los Angeles California
Michael L. Benson, Xi-Beta, Northeastern University
Chapter/District Serving: Michigan
Brandon Y. Leung, Gamma-Upsilon, Rutgers, The State University of New Jersey
Chapter/District Serving: New Jersey
Nicholas E. Snowberger, Theta-Zeta, Eastern New Mexico University
Chapter/District Serving: New Mexico West Texas
Drew H. Fancher, Lambda, The University of Tennessee, Knoxville
Chapter/District Serving: Northern Florida
Daniel J. Tierney, Theta-Nu, Ashland University
Chapter/District Serving: Northern Ohio
Nicholas A. Gallicchio, Xi-Upsilon, Texas A&M University-Commerce
Chapter/District Serving: Northwest Texas
Tyler Q. Miller, Beta-Psi, University of Washington
Chapter/District Serving: Oregon
Philip Burns, Beta-Mu, University of Minnesota-Twin Cities
Chapter/District Serving: Rocky Mountain
Isaac E. Lipscomb, Omicron-Zeta, University of Hawaii at Manoa
Chapter/District Serving: Sotuhern California
Lionel L. de la Houssaye, Jr., Theta-Rho, McNeese State University
Chapter/District Serving: Sotuhern Louisiana
Matthew B. Charnas, Alpha-Sigma, The Ohio State University
Chapter/District Serving: Southern Ohio
Gregory B. Walsh, Sigma-Theta, Old Dominion University
Chapter/District Serving: Tidewater
R. Julian Gallo, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Uptown, Queens, & Brooklyn, NYC

Outstanding Assistant District Grand Master Award

Jonathan J. Piazza-Harper, Epsilon-Zeta, University of Connecticut
Chapter/District Serving: Connecticut
Raffaele Montuori, Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Chapter/District Serving: Downtown & Staten Island NYC
Brian D. Hercliff-Proffer, Omicron-Rho, University of Michigan-Flint
Chapter/District Serving: Michigan
Randy L. Robbins, Theta-Nu, Ashland University
Chapter/District Serving: Norhtern Ohio
Jonah P. Hartswick, Epsilon-Rho, Kent State University
Chapter/District Serving: Northern Ohio
David R. Brinkman, Theta-Upsilon, Miami University
Chapter/District Serving: Northern Ohio
Maurice M. Comer, Jr., Sigma-Mu, Colorado Mesa University
Chapter/District Serving: Rocky Mountain
Ronin A. Bennett-Von Der Osten Sacken, Sigma-Mu, Colorado Mesa University
Chapter/District Serving: Rocky Mountain
Brennan M. Miller, Sigma-Rho, Southern Illinois University Edwardsville
Chapter/District Serving: Southern Louisiana
Wesley C. Bren, Theta-Upsilon, Miami University
Chapter/District Serving: Southern Ohio

 

Outstanding Alumnus Advisor Award

Darrell T. Herrington, Theta-Omega, The University of Texas at Arlington
Chapter/District Serving: Tau-Sigma, Angelo State University
B. Heath Hudspeth, Nu-Kappa, University of Central Arkansas
Chapter/District Serving: Tau-Zeta, Arkansas State University
Geoff Flemmons, Tau-Zeta, Arkansas State University
Chapter/District Serving: Omicron-Gamma, Arkansas Tech University
Kevin K. Amburgy, Theta-Nu, Ashland University
Chapter/District Serving: Theta-Nu, Ashland University
Erik R. Ryde, Xi-Beta, Northeastern University
Chapter/District Serving: Mu-Psi, Boston University
Andrew S. Pena, Epsilon-Eta, Bowling Green State University
Chapter/District Serving: Epsilon-Eta, Bowling Green State University
Austin L. Webb, Tau-Omicron, California State University San Marcos
Chapter/District Serving: Tau-Omicron, California State University San Marcos
Martin Klemes, Omicron-Pi, Carleton University
Chapter/District Serving: Rho-Delta, California State University, Northridge
Angel Acevedo, Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
Chapter/District Serving: Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
Ramaar E. Hall, Omicron-Pi, Carleton University
Chapter/District Serving: Omicron-Pi, Carleton University
Derek C. Villa, Upsilon-Gamma, College of Staten Island
Chapter/District Serving: Upsilon-Gamma, College of Staten Island
Christopher D. Smith, Lambda-Pi, Delta State University
Chapter/District Serving: Lambda-Pi, Delta State University
Jonah P. Hartswick, Epsilon-Rho, Kent State University
Chapter/District Serving: Epsilon-Rho, Kent State University
Anthony B. O’Connor, Gamma, Louisiana State University
Chapter/District Serving: Gamma, Louisiana State University
Brian D. Hercliff-Proffer, Omicron-Rho, University of Michigan-Flint
Chapter/District Serving: Delta-Psi, Michigan State University
George L. Dickson, Theta-Omicron, Muskingum University
Chapter/District Serving: Theta-Omicron, Muskingum University
John G. Donnelly, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Nu-Gamma, Pratt Institute
James T. DelRocini, Jr., Xi-Rho, Stockton University
Chapter/District Serving: Nu-Iota, Rowan University
Kevin J. Burns, Mu-Gamma, Texas A&M University
Chapter/District Serving: Epsilon-Iota, San Diego State University
Raffaele Montuori, Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Chapter/District Serving: Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Joseph J. Isola, Jr., Xi-Rho, Stockton University
Chapter/District Serving: Xi-Rho, Stockton University
Mark A. Bershell, Jr., Rho-Gamma, Texas Woman’s University
Chapter/District Serving: Rho-Gamma, Texas Woman’s University
Michael T. McDonald, Rho-Zeta, Florida Gulf Coast University
Chapter/District Serving: Rho-Gamma, Texas Woman’s University
Dale J. Choi, Delta-Sigma, The University of Utah
Chapter/District Serving: Delta-Sigma, The University of Utah
Jeremy J. Phelps, Omicron-Theta, Thompson Rivers University
Chapter/District Serving: Omicron-Theta, Thompson Rivers University
Joseph E. Nist, Pi-Rho, University of Akron
Chapter/District Serving: Pi-Rho, University of Akron
Mark A. Anderson, Delta-Nu, University of California, Los Angeles
Chapter/District Serving: Delta-Nu, University of California, Los Angeles
John M. P. Manta, Gamma-Tau, University of Colorado Boulder
Chapter/District Serving: Gamma-Tau, University of Colorado Boulder
Eric W. Pradel, Omicron-Zeta, University of Hawaii at Manoa
Chapter/District Serving: Omicron-Zeta, University of Hawaii at Manoa
Brian L. Greicar, Delta-Mu, University of North Dakota
Chapter/District Serving: Delta-Mu, University of North Dakota
Daric A. Garbutt, Theta-Zeta, Eastern New Mexico University
Chapter/District Serving: Epsilon-Upsilon, University of North Texas
Richard B. Albert, Omicron-Omega, California State University, Stanislaus
Chapter/District Serving: Delta-Eta, University of Southern California
Jordan M. Valenti, Kappa-Rho, Boise State University
Chapter/District Serving: Beta-Psi, University of Washington
Aaron R. Krochmal, Delta-Tau, Union College
Chapter/District Serving: Omicron-Phi, Washington College
Charles D. Howard, Lambda-Zeta, Virginia Commonwealth University
Chapter/District Serving: Sigma-Xi, West Florida
Samuel B. Isidoro, Xi-Rho, Stockton University
Chapter/District Serving: Upsilon-Kappa, West Long Branch, New Jersey
Jeremy A. Haight, Omicron-Zeta, University of Hawaii at Manoa
Chapter/District Serving: Dixie State University

 

Outstanding Assistant Alumnus Advisor Award

Jon-Michael W. Parker, Nu-Tau, Stephen F. Austin State University
Chapter/District Serving: Tau-Sigma, Angelo State University
Jonny Ballesteros, Pi-Iota, California State University, Chico
Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Michael E. Navia, Theta-Beta, California State University, Long Beach
Chapter/District Serving: Theta-Beta, California State University, Long Beach
Kristian B. Griffiths, Theta-Rho, McNeese State University
Chapter/District Serving: Theta-Rho, McNeese State University
Zachary T. George, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Tau-Omega, Montclair State University
Allan C. Finnical, Theta-Omicron, Muskingum University
Chapter/District Serving: Theta-Omicron, Muskingum University
Jon M. Brooks, Theta-Omicron, Muskingum University
Chapter/District Serving: Theta-Omicron, Muskingum University
Richard B. Lueckel, Jr., Theta-Omicron, Muskingum University
Chapter/District Serving: Theta-Omicron, Muskingum University
Alex R. McLaury, Omicron-Zeta, University of Hawaii at Manoa
Chapter/District Serving: Gamma-Zeta, New York University
Michael R. Hall, Xi-Beta, Northeastern University
Chapter/District Serving: Xi-Beta, Northeastern University
Zachary R. Arcelona, Omicron-Eta, Nova Southeastern University
Chapter/District Serving: Omicron-Eta, Nova Southeastern University
Blake M. Mason, Alpha-Delta, Pennsylvania State University
Chapter/District Serving: Alpha-Delta, Pennsylvania State University
Robert A. Filippi, Tau-Chi, Fairleigh Dickinson University
Chapter/District Serving: Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Andrew S. Moreira, Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Chapter/District Serving: Xi-Rho, Stockton University
Jared S. Dempsey, Rho-Gamma, Texas Woman’s University
Chapter/District Serving: Rho-Gamma, Texas Woman’s University
Grant K. Nakaoka, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Yong W. Choi, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Eli M. Mahl, Delta-Eta, University of Southern California
Chapter/District Serving: Delta-Eta, University of Southern California
Luis E. Mesa, Rho, Arizona State University
Chapter/District Serving: Delta-Eta, University of Southern California
Erik C. Duerrwaechter, Sigma-Xi, West Florida
Chapter/District Serving: Sigma-Xi, West Florida
David O. Oladejo, Omicron-Pi, Carleton University
Chapter/District Serving: Tau-Upsilon, York University
Christopher M. Pinto, Upsilon-Gamma, College of Staten Island
Chapter/District Serving: Downtown & Staten Island NYC,

Outstanding First Year Volunteer Award

Andrew S. Pena, Epsilon-Eta, Bowling Green State University
     Chapter/District Serving: Epsilon-Eta, Bowling Green State University
Austin L. Webb, Tau-Omicron, California State University San Marcos
     Chapter/District Serving: Tau-Omicron, California State University San Marcos
Jonny Ballesteros, Pi-Iota, California State University, Chico
     Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Ian D. Anderson, Sigma-Lambda, Christopher Newport University
     Chapter/District Serving: Sigma-Lambda, Christopher Newport University
Joseph H. Galloway, Theta-Omicron, Muskingum University
     Chapter/District Serving: Theta-Omicron, Muskingum University
Steven L. Winalis, Jr., Omicron-Eta, Nova Southeastern University
     Chapter/District Serving: Omicron-Eta, Nova Southeastern University
Grant K. Nakaoka, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
     Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Yong W. Choi, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
     Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside

Undergraduate Awards

Undergraduate of the Year Award

William R. Wraith, Xi-Beta, Northeastern University
Area 1
Michael B. Mann, Delta-Mu, University of North Dakota
Area 3
Cole Byron LeGrange, Omicron-Chi, Nicholls State University
Area 4
Mark L. Gigliotti, Delta-Gamma, University of Wyoming
Area 5

Outstanding Grand Master Award

Matthew D. Giffin, Theta-Nu, Ashland University
Chapter/District Serving: Theta-Nu, Ashland University
Michael P. Wolfrum, Theta-Nu, Ashland University
Chapter/District Serving: Theta-Nu, Ashland University
Daniel C. Magat, Tau-Omicron, California State University San Marcos
Chapter/District Serving: Tau-Omicron, California State University San Marcos
Alex C. Davila, Pi-Iota, California State University, Chico
Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Sebastian N. Macias, Pi-Iota, California State University, Chico
Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Dennis Monascal, Theta-Beta, California State University, Long Beach
Chapter/District Serving: Theta-Beta, California State University, Long Beach
Derek J. Mitsuuchi, Rho-Delta, California State University, Northridge
Chapter/District Serving: Rho-Delta, California State University, Northridge
Arjun S. Mann, Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
Chapter/District Serving: Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
Shawn Apostol, Omicron-Omega, California State University, Stanislaus
Chapter/District Serving: Omicron-Omega, California State University, Stanislaus
Adam Scherman, Tau-Mu, Capital University
Chapter/District Serving: Tau-Mu, Capital University
Mauro C. Barone, Omicron-Pi, Carleton University
Chapter/District Serving: Omicron-Pi, Carleton University
Garrett R. Brewington, Sigma-Eta, Central Michigan University
Chapter/District Serving: Sigma-Eta, Central Michigan University
Joseph R. Allotta, Upsilon-Gamma, College of Staten Island
Chapter/District Serving: Upsilon-Gamma, College of Staten Island
Dan B. Topham, Gamma-Gamma, Colorado School of Mines
Chapter/District Serving: Gamma-Gamma, Colorado School of Mines
KC S. Griffin, Xi-Iota, Columbus State University
Chapter/District Serving: Xi-Iota, Columbus State University
Tyler James Daigle, Theta-Rho, McNeese State University
Chapter/District Serving: Theta-Rho, McNeese State University
Charles W. Dienstbach, Beta-Chi, Missouri University of Science and Technology
Chapter/District Serving: Beta-Chi, Missouri University of Science and Technology
William R. Wraith, Xi-Beta, Northeastern University
Chapter/District Serving: Xi-Beta, Northeastern University
Wesley J. Carnahan, Theta-Mu, Northwestern State University of Louisiana
Chapter/District Serving: Theta-Mu, Northwestern State University of Louisiana
Jacob (J.T.) Harry, Sigma-Zeta, Northwood University
Chapter/District Serving: Sigma-Zeta, Northwood University
Brandon M. Toscan, Omicron-Eta, Nova Southeastern University
Chapter/District Serving: Omicron-Eta, Nova Southeastern University
Jacob A. Everly, Gamma-Psi, Oklahoma State University
Chapter/District Serving: Gamma-Psi, Oklahoma State University
Omar J. Nolasco, Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Chapter/District Serving: Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Nicholas E. Aiello, Epsilon-Iota, San Diego State University
Chapter/District Serving: Epsilon-Iota, San Diego State University
Nicholas S. Konoiko, Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Chapter/District Serving: Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Joseph R. Kuhn, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Nicholas C. DelRocini, Xi-Rho, Stockton University
Chapter/District Serving: Xi-Rho, Stockton University
Treston H. Hughes, Epsilon-Phi, Texas Tech University
Chapter/District Serving: Epsilon-Phi, Texas Tech University
James M. Roche, Sigma-Alpha, Trinity College
Chapter/District Serving: Sigma-Alpha, Trinity College
Luis C. Huerta, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Forest L. Coon, Gamma-Tau, University of Colorado Boulder
Chapter/District Serving: Gamma-Tau, University of Colorado Boulder
Trey J. Banco, Delta-Delta, University of Florida
Chapter/District Serving: Delta-Delta, University of Florida
Austin D. Piunno, Beta-Nu, University of Kentucky
Chapter/District Serving: Beta-Nu, University of Kentucky
Alexander J. Boylan, Omicron-Rho, University of Michigan-Flint
Chapter/District Serving: Omicron-Rho, University of Michigan-Flint
Brendan T. Elman, Delta-Omicron, University of Montana
Chapter/District Serving: Delta-Omicron, University of Montana
Michael B. Mann, Delta-Mu, University of North Dakota
Chapter/District Serving: Delta-Mu, University of North Dakota
George H. Smith, Delta-Eta, University of Southern California
Chapter/District Serving: Delta-Eta, University of Southern California
Tucker B. Stevens, Alpha-Lambda, University of Vermont
Chapter/District Serving: Alpha-Lambda, University of Vermont
Daniel W. Albertson, Gamma-Nu, Washburn University
Chapter/District Serving: Gamma-Nu, Washburn University
M. Colin Levi, Omicron-Phi, Washington College
Chapter/District Serving: Omicron-Phi, Washington College
Hunter J. Labbie, Sigma-Xi, West Florida
Chapter/District Serving: Sigma-Xi, West Florida
Michael C. Zarnowski, Upsilon-Kappa, West Long Branch, New Jersey
Chapter/District Serving: Upsilon-Kappa, West Long Branch, New Jersey
Seth G. Tennant, Delta-Omega, Winston-Salem, North Carolina
Chapter/District Serving: Delta-Omega, Winston-Salem, North Carolina
Brandon L. Gibb, Tau-Upsilon, York University
Chapter/District Serving: Tau-Upsilon, York University

 

Outstanding Grand Procurator Award

Matthew D. Giffin, Theta-Nu, Ashland University
Chapter/District Serving: Theta-Nu, Ashland University
Jack R. Noonan, Pi-Iota, California State University, Chico
Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Nick F. McConnell, Pi-Iota, California State University, Chico
Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Blake D. Guindon, Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
Chapter/District Serving: Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
Spencer R. Brouwer, Omicron-Pi, Carleton University
Chapter/District Serving: Omicron-Pi, Carleton University
Matthew E. Stocks, Sigma-Lambda, Christopher Newport University
Chapter/District Serving: Sigma-Lambda, Christopher Newport University
Kayde A. Koffman, Xi-Iota, Columbus State University
Chapter/District Serving: Xi-Iota, Columbus State University
Daniel M. Reyes, Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Chapter/District Serving: Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Santo J. Tiralosi, Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Chapter/District Serving: Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Dhru A. Patel, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Austin T. Fowler, Xi-Rho, Stockton University
Chapter/District Serving: Xi-Rho, Stockton University
Riley J. Hamrick, Epsilon-Phi, Texas Tech University
Chapter/District Serving: Epsilon-Phi, Texas Tech University
Edmund E. Yau, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Tyler J. Wetherell, Omicron-Rho, University of Michigan-Flint
Chapter/District Serving: Omicron-Rho, University of Michigan-Flint
Owen D. Poborsky, Delta-Mu, University of North Dakota
Chapter/District Serving: Delta-Mu, University of North Dakota
Mark L. Gigliotti, Delta-Gamma, University of Wyoming
Chapter/District Serving: Delta-Gamma, University of Wyoming
Brandon M. Gross, Omicron-Phi, Washington College
Chapter/District Serving: Omicron-Phi, Washington College
Jack E. Temple, Delta-Omega, Winston-Salem, North Carolina
Chapter/District Serving: Delta-Omega, Winston-Salem, North Carolina

 

Outstanding Grand Master of Ceremonies Award

Charles R. Wilson, Epsilon-Eta, Bowling Green State University
Chapter/District Serving: Epsilon-Eta, Bowling Green State University
Arun Seth, Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
Chapter/District Serving: Upsilon-Beta, California State University, San Bernardino
William M. Griffiths, Theta-Rho, McNeese State University
Chapter/District Serving: Theta-Rho, McNeese State University
David P. Singh, Omicron-Eta, Nova Southeastern University
Chapter/District Serving: Omicron-Eta, Nova Southeastern University
Augusto T. Dal’Maso, Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Chapter/District Serving: Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Mikhail Yun, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Christopher P. Walsh, Epsilon-Mu, The University of Tulsa
Chapter/District Serving: Epsilon-Mu, The University of Tulsa
Andrew R. Orellana, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Connor B. Reinoehl, Alpha-Iota, University of Tennessee at Chattanooga
Chapter/District Serving: Alpha-Iota, University of Tennessee at Chattanooga

 

Outstanding Grand Scribe Award

Jakob A. Gardner, Pi-Iota, California State University, Chico
Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Tyler A. Weiman, Pi-Xi, Colorado State University
Chapter/District Serving: Pi-Xi, Colorado State University
Pablo A. Armijo, Theta-Zeta, Eastern New Mexico University
Chapter/District Serving: Theta-Zeta, Eastern New Mexico University
Breland M. Cook, Theta-Rho, McNeese State University
Chapter/District Serving: Theta-Rho, McNeese State University
Michael J. Speary, Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Chapter/District Serving: Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Mathew A. Jelicks, Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Chapter/District Serving: Rho-Sigma, St. John’s University-Staten Island
Nicholas C. Lavigne, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Robert K. Somers, Xi-Rho, Stockton University
Chapter/District Serving: Xi-Rho, Stockton University
Joshua I. Meyer, Epsilon-Phi, Texas Tech University
Chapter/District Serving: Epsilon-Phi, Texas Tech University
Ben D. Ettlinger, Epsilon-Mu, The University of Tulsa
Chapter/District Serving: Epsilon-Mu, The University of Tulsa
Matthew T. Toplack, Pi-Rho, University of Akron
Chapter/District Serving: Pi-Rho, University of Akron
Ricardo Vera, Jr., Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Trevor D. Pool, Gamma-Tau, University of Colorado Boulder
Chapter/District Serving: Gamma-Tau, University of Colorado Boulder
Fredrick C. Wright, Alpha-Nu, Wofford College
Chapter/District Serving: Alpha-Nu, Wofford College

 

Outstanding Grand Treasurer Award

Garrett K. Buffo, Pi-Iota, California State University, Chico
Chapter/District Serving: Pi-Iota, California State University, Chico
Joe S. Torres, Rho-Delta, California State University, Northridge
Chapter/District Serving: Rho-Delta, California State University, Northridge
Alexander Johns, Omicron-Pi, Carleton University
Chapter/District Serving: Omicron-Pi, Carleton University
Christian R. Beckmeyer, Sigma-Lambda, Christopher Newport University
Chapter/District Serving: Sigma-Lambda, Christopher Newport University
Kyle A. Starr, Xi-Iota, Columbus State University
Chapter/District Serving: Xi-Iota, Columbus State University
David E. Schulman, Gamma-Zeta, New York University
Chapter/District Serving: Gamma-Zeta, New York University
Sean K. Chau, Xi-Beta, Northeastern University
Chapter/District Serving: Xi-Beta, Northeastern University
Joseph A. Rotondi, Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Chapter/District Serving: Upsilon-Xi, Rutgers University-Newark
Robert E. Mikesh, Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Chapter/District Serving: Rho-Omega, Stevens Institute of Technology
Matthew G. Schaaf, Xi-Rho, Stockton University
Chapter/District Serving: Xi-Rho, Stockton University
Jared T. Matzke, Epsilon-Phi, Texas Tech University
Chapter/District Serving: Epsilon-Phi, Texas Tech University
William Wang, Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Chapter/District Serving: Sigma-Upsilon, University of California, Riverside
Garett Reinhart, Nu-Psi, University of Cincinnati
Chapter/District Serving: Nu-Psi, University of Cincinnati
Charlie E. Peretich, Beta-Nu, University of Kentucky
Chapter/District Serving: Beta-Nu, University of Kentucky
Jaron P. Caffrey, Gamma-Nu, Washburn University
Chapter/District Serving: Gamma-Nu, Washburn University
Alejandro C. Mendoza, Omicron-Phi, Washington College
Chapter/District Serving: Omicron-Phi, Washington College
Aaron J. Pinto, Tau-Upsilon, York University
Chapter/District Serving: Tau-Upsilon, York University